
- В наличии
- Код: 221161
LED-лінзи FORS.auto L650 3 inch 6500К 8000Lm
4 600 ₴
LED-лінзи FORS.auto L650 3 inch 6500К 8000Lm
Bi-LED, 12В, 3 дюйма, 55/65Вт, 6500К, 8000лм
Світлодіодні автомобільні проектори — це, насамперед, багато світла з добре сфокусованим, безбликовим променем світла для використання в дорозі. Удосконалена оптика цихпроекторів (особливо bi-LED) - вигнута світлонепроникна кришка і весь чіпсет, що використовується всередині, створюють правильно розподілений і широкий промінь світла.
Зпопередньо встановленою прозорою лінзою світловідсікання приємне і чітке. Якщо у вас немає місця або просто терпіння, щоб мати справу з усім необхідним обладнанням, таким як живлення систем на основі HID (комплект ксенону), достатньо причин, щоб подивитися на світлодіодні проектори.
Одна лінза містить ближнє та дальнє світло (дальнє світло реалізується при відкритті затвора). Лінзизавдяки своїм габаритам легко адаптуються до торсійного механізму.Лінзи міцні та прості в установці.

Характеристики:
- тип Bi-LED,
- живлення 12В,
- розмір 3 дюйма,
- потужність 55/65Вт,
- температура освітлення 6500К,
- світловий потік 8000лм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FORS.auto |
| Мощность | 65 Вт |
| Напряжение питания | 12 В |
| Цвет свечения | Белый |
| Световой поток | 8000 лм |
| Тип охлаждения | Активный |
| Цветовая температура | 6000K |
| Основные | |
| Тип | Ксенон |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність | 65 Вт/ 55 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Строк служби | 50000 годин |
| Цвітова температура | 6500 К |
- Цена: 4 600 ₴



